Maxim Railroads

Vyrábíme všechny klasické hračky, se kterými jste vyrostli, v kvalitě, která zajistí, že tyto hračky můžete předávat z generace na generaci.
Zde v Maximu chceme pomoci vytvořit bezpečné a nápadité prostředí pro děti kdekoli. Již více než 40 let vyvíjíme hračky, u nichž jsou bezpečnost, kvalita a rané vzdělávání prvořadými prioritami. Každý produkt, který dopadne na police obchodů, byl podroben mnoha přísným testům, aby byla zajištěna maximální bezpečnost. Naše hračky pomáhají batolatám a malým dětem rozvíjet a posilovat manuální obratnost, kreativitu, koordinaci rukou / očí, rozpoznávání barev a čísel a další důležité životní dovednosti. Dřevěné hračky jsou přirozeně odolné a hmatové, ideální pro malé ruce, které se stále učí hrubé a jemné motorické dovednosti. Tyto tradiční hračky si můžete užít znovu a znovu po generace.

Věříme, že environmentální vědomí má zásadní význam pro to, abychom našim dětem poskytli krásný svět. Naše výrobky jsou vyrobeny ze dřeva, které bylo získáno ze státem schválené lesní půdy.

Náš program EverEarth podniká ještě více kroků v ekologických postupech. Naše divize EverEarth vlastní les FSC a pro všechny výrobky používá bukové dřevo a bambus. Všechny barvy a skvrny jsou na vodní bázi, což je bezpečnější a čistší než na olejové bázi a nepoužívá škodlivé ředidlo. Solární energie je implementována pro ohřev vody a v průběhu 10 let odstraňuje 1653 tun emisí oxidu uhličitého. Přirozené osvětlení se používá co nejvíce, továrny byly dokonce navrženy se stropními okny. Žárovky, které jsou energeticky účinné, svítí pouze v oblastech, kde se stroj používá.
Naše zařízení jsou držiteli mnoha certifikátů, včetně výpočtu emisí skleníkových plynů ISO 14064, environmentálního managementu ISO 14001, lesního hospodářství FSC a také OCHAS 18001, dobrovolného standardu pro systémy řízení bezpečnosti a ochrany zdraví při práci.

Recyklace je pro nás také velmi důležitá v továrně a kancelářích a na pultech obchodů. Naše zařízení recyklují sklo, papír, hliník, plasty a baterie a naše obaly jsou vyrobeny z recyklovaných materiálů, které pak lze znovu recyklovat. Nacházíme použití pro materiály běžně považované za odpad, například piliny vyrobené z výroby hraček se používají k pohonu zvlhčovačů ve výrobě a prodávají se také jako hnojivo místním hubárenským farmám.

Ve společnosti Maxim chceme, abyste se cítili bezpečně, že naše hračky budou poskytovat zábavný a bezpečný zážitek z učení způsobem, který je udržitelný pro naši planetu.

Nastavit filtrování produktů
parametry
+
cena
+
dostupnost
+
výrobci
dostupnost
Zavřít okno
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 67
grid
table
Načíst více produktů
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 67

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).