Robotime

Robotime, založená v roce 2007, se specializuje na navrhování, výrobu a prodej dřevěných hádanek a vzdělávacích hraček pro děti a dospělé. Jsme odhodláni poskytovat inovativní, imaginární, inteligentní a interaktivní produkty. Naším základním posláním je dodávat „Total Puzzle Solution“ do světa a dělat si legraci všem věkům, kteří sestavují produkty ROBOTIME.

Robotime® nabízí první na světě v technologii 3-D Assembly Puzzle. S robotickým T-REX nyní Robotime vyprodukuje přes 400 DIY dřevěných skládaček. Od robotických dinosaurů, mechanických převodovek, kutilství, hudební skříně, aut, letadel, slavných budov a mnoha dalších jednoduchých kutilství. Naším cílem je vybudovat pro váš život zábavu pro kutily, která vám může na tváři někoho usmát. Kromě toho náš vynikající výzkumný a vývojový tým může projekt přizpůsobit podle vašich představ.

 
  Udržujeme svou víru v to, že „kvalita je na prvním místě“, držte se toho, aby naše výrobky dosáhly standardu EN71, FSC, BSCI atd. Když získáme inovace z her, mohou děti s našimi produkty šťastně vyrůst. V zahraničí se naše výrobky prodávají ve Spojených státech, Kanadě, Polsku, Mexiku, Anglii, Francii, Německu, Itálii, Španělsku, Bulharsku, Japonsku, Koreji a dalších zemích. 

Nastavit filtrování produktů
parametry
+
cena
+
dostupnost
+
výrobci
dostupnost
Zavřít okno
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 5
grid
table
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 5

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).