Vilac

Již více než 100 let plní značka VILAC dětské sny. Francouzská společnost založená roku 1911 vyvíjí a vyrábí dřevěné hračky pro  vášeň z dětství.

Firma Vilac patří mezi tradiční francouzské výrobce dřevěných hraček. Na výrobu hraček Vilac je použito pouze kvalitní dřevo, které pochází z obnovitelných lesů. Také povrchová úprava hraček (barvení a lakování) podléhá nejpřísnější kontrole a zaručuje bezpečnou manipulaci dítěte s hračkou, ať už ji bere do rukou nebo testuje ústy. Dřevěné hračky Vilac jsou propracované do nejmenších detailů. Hračky Vilac představují kvalitu, moderní design, využití přírodního materiálu a promyšlený způsob hraní rozvíjející vaše děti.

Firma Vilac byla založena v roce 1911 Narcissem Villetem a později vedena jeho syny pod značkou Villet Frères. Stejně jako firma Janod vznikla v kraji Jura - hornatém kraji plném lesů pod Ženevou. Název Vilac začala firma používat až od roku 1979. Prosperující podnik se dostal do popředí zájmu mnoha společností. V roce 1985 společnost koupil pan Hervé Halgand a sloučil ji se svou Petitcollin Company, která vyráběla panenky a hračky pro kojence. V roce 2012 Vilac a Petitcollin odkoupila společnost France Cartes Group vlastnící značku JeuJura. Dnes tyto tři významné značky – Vilac, Petitcollin Company a JeuJura zaštituje společnost Cartamundi. Úspěch značky Vilac dokládají mnohá ocenění: v roce 2007 obdržela značku "Firma - živé dědictví tradic", v r. 2010 byla jedna její dřevěná hračka vybrána jakožto maskot celého francouzského pavilonu na Světové výstavě (Expo) v Šanghaji a za řadu svých dřevěných hraček získal Grand prix v oblasti hraček či designu.

Nastavit filtrování produktů
parametry
+
cena
+
dostupnost
+
výrobci
dostupnost
Zavřít okno
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 60
grid
table
Načíst více produktů
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 60

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).