Janod

V oblasti dřevěných hraček je firma Janod na francouzském trhu naprostou špičkou. Kromě nich vyrábí také magnetické hračky: magnetické knihy, skládačky, tabule a magnetické samolepící dekorace; překrásná puzzle, okouzlující hudební nástroje a působivé kreativní sady v kufříku. Všechny výrobky Janod navrhuje a vyvíjí přímo ve Francii jejich vlastní kreativní tým. Výrobky firmy Janod upoutají vaše děti svým designem a navíc je podpoří v jejich dalším rozvoji.

Společnost Janod byla založena v roce 1970. Původně rodinná firma, nesoucí jméno svého zakladatele Louise Janoda, sídlí v oblasti Jura ve východní Francii. Dnes je značka Janod dostupná ve 34 zemích světa. Každý rok tým designérů a grafických umělců navrhne přes 150 nových dřevěných a kartonových her a hraček. Svou inspiraci čerpají z tradičních her, které se osvědčily po mnohé generace. Vysoká kvalita hraček zaručuje jejich dlouhou životnost a dlouhodobou radost, kterou přinesou nejen vašim dětem, ale možná i dětem vašich dětí.

Nastavit filtrování produktů
parametry
+
cena
+
dostupnost
+
výrobci
dostupnost
Zavřít okno
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 2
grid
table
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 2

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).