Brio

Vítejte v BRIO
My ve společnosti BRIO vytváříme kvalitní výrobky od konce 19. století. Od té doby jsme úspěšně kombinovali inovace s respektem k našemu dědictví řemeslné výroby a výrobkům.

Možná máte nějaké dětské vzpomínky na hraní s našimi hračkami ? Protože na tom je naše poslání založeno: vytvořit šťastné vzpomínky na dětství - zajistit, aby se dnešní děti cítily stejně jako  předchozí generace před nimi.

Budeme nadále přinášet kouzlo hry a bezpečným způsobem podporovat růst a vývoj dětí. 

BRIO bylo založeno v roce 1884 v malém městečku Osby v jižním Švédsku. Dnes se z malé rodinné firmy stala globální společnost BRIO AB s dceřinými společnostmi v Německu, Francii a Japonsku a distributory po celém světě. Produktové portfolio BRIO v současné době sestává z mnoha hraček, ale také her pro celou rodinu pod značkou Alga.

Sídlo společnosti BRIO se nachází v Malmö od roku 2006. BRIO jako celek zaměstnává přibližně 70 lidí a je zastoupena v přibližně 20 zemích.

Dnes je společnost BRIO vlastněna společností Ravensburger, jedním z předních evropských výrobců hádanek, her a produktů aktivit a patří mezi přední vydavatelství knih pro děti a mládež v německy mluvícím regionu.

 

Nastavit filtrování produktů
parametry
+
cena
+
dostupnost
+
výrobci
dostupnost
Zavřít okno
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 15
grid
table
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 15

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).