Než začnete nakupovat

Způsob objednání a doručení zboží
Zboží můžete objednat v e-shopu, pomocí e-mailu nebo také telefonicky na telefonních číslech uvedených na stránce kontaktů. Jak pro nás, tak také pro Vás je nejkomfortnějším způsobem objednávání přes e-shop. Zboží zasíláme na dobírku přepravní službou Českou poštou, nebo PPL
Obvyklá lhůta k vyřízení objednávky je do 1-2 dnů. Pokud je objednávka urgentní - Váš miláček má například narozeniny již pozítří - kontaktujte nás a je možné se domluvit na zrychlené dopravě. Cena za doručení zásilky je pro ČR  150,- Kč v případě  České pošty a v případě využití přepravní služby PPL 156,- Kč. Platbu je možné uskutečnit také bankovním převodem - od 90,- Kč v případě využití České pošty a 90,-Kč v případě využití přepravní služby PPL.

Při jednotlivé zásilce nad 1 890,- Kč máte dopravu zdarma.

Odeslání na Slovensko
Na Slovensko balíčky odesíláme prostřednictvím PPL a cena poštovného je 220,- Kč (přibližně €8,60).

Platnost cen
Naše ceny jsou průběžně aktualizovány a jsou určeny pro koncového zákazníka.

Reklamace
Řídí se dle Občanského zákoníku. Reklamace se nevztahují na změny odstínů dřeva a závady vzniklé nevhodným zacházením. Reklamované předměty lze zaslat poštou nebo osobně doručit na adresu distribučního skladu.

Vrácení peněz
Zboží můžete vrátit do 14 dnů od doručení. Vrátit lze pouze zboží, které je v bezvadném stavu – nepoškrábané v původním obalu. Při vrácení peněz na bankovní účet bude částka vrácena bez poštovného a v případě zaslání složenkou na adresu bude odečtena částka 25,- Kč na tuto poukázku.

Ochrana osobních údajů
Osobní údaje, které zákazník poskytne v tomto internetovém obchodě, slouží pouze pro fakturaci zakázky, účetní evidenci a pro určení místa dodávky zboží. Osobní údaje zákazníka nebudou bez jeho souhlasu použity k jiným účelům, ani nebudou předány dalším osobám.

Uvádějte v objednávce prosím Vaše telefonní číslo, aby byly co nejrychleji vyřízeny případné nejasnosti a také pro případ, kdy Vás dopravce nezastihne na adrese.


Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).